Auto kredīts un tā nosacījumi – cik ilgi ir pārāk ilgi?

Esi atradis savu sapņu automašīnu, bet tās iegādei ir nepieciešams auto kredīts? Neuztraucies, mūsdienās tas ir viens no izplatītākajiem aizdevumu veidiem, kuru izmanto liela daļa Latvijas iedzīvotāju, kā arī to piedāvājums šobrīd ir gana plašs – šāda veida aizdevumus piedāvā gan banku, gan arī nebanku sektorā strādājošie kreditori. Nebanku sektorā viens no līderiem ir mogo lv auto līzings, kurš tiek izsniegts visu marku un vecuma automobiļiem. Mogo lv ir liels aizdevējs ar neskaitāmām apkalpošanas vietām un pievilcīgiem atmaksas termiņiem.

Kā saņemt līzingu no mogo?

Video pateiks!

Auto kredīta atmaksas termiņi

Viens no būtiskākajiem jautājumiem attiecībā uz jebkāda veida kredītsaistībām, tajā skaitā par auto kredītu, ir par kredīta termiņu – uz cik ilgu laiku ņemt aizdevumu, tā lai tā atmaksa nesagādātu pārlieku lielas problēmas, bet arī tā, lai par kredītu vairāku gadu laikā nav ļoti daudz jāpārmaksā? Šeit būtiski būtu izvērtēt gan to, cik lielus ikmēneša maksājumus Tu esi gatavs maksāt, gan arī to, cik konkrētā mašīna būs vērta pēc tam, kad kredīts būs atmaksāts un būs iespēja to pārdot. Mogo lv auto līzinga aizdevējs piedāvā dažādus atmaksas termiņus, kas iespēja pat līdz 72 mēnešiem jeb 6 gadiem. Ir iespējama pirmstermiņa atmaksa bez nepatīkamiem pārsteigumiem un citas opcijas. Tas nozīmē, ka varat apsvērt mogo piedāvājumus!

Lūk daži ieteikumi, kuriem pievērst uzmanību brīdī, kad ir jāpieņem lēmums par kredīta termiņu.

Auto kredīts uz ilgāku laiku – priekšrocības un trūkumi

Kā būtiskākās priekšrocības tam, ka auto kredīts tiek ņemts uz ilgāku laiku, var minēt:

  • Mazāki ikmēneša maksājumi – automašīnas finansēšana ilgākā laika periodā ļauj veikt mazākus ikmēneša maksājumus, kā arī dod Tev iespēju elastīgi pārvaldīt savu budžetu;
  • Lielāka pieejamība – ja vēlēsies aizņemties uz ilgāku laika periodu, kreditors iespējams būs gatavs Tev aizdot lielāku naudas summu, līdz ar to varēsi iegādāties labāku vai jaunāku automašīnu. Atceries – aizņemies tikai tik, cik Tev ir nepieciešams, un tik, cik Tu esi gatavs un spējīgs atmaksāt;
  • Mazāka iespēja zaudēt automašīnu finansiālo grūtību dēļ – mazāki ikmēneša maksājumi var ļaut Tev justies komfortablāk brīžos, kad saskaries ar naudas problēmām, piemēram, zaudējot darbu.

Auto kredītam ir savi plusi un mīnusi. Tas nenozīmē, ka vajadzētu izvairīties no auto kredītiem. Tie ir populāri ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs un tas ir tikai mīts, ka auto līzingu izmantot tie cilvēki, kuri nevar atļauties iegādāties auto vienā maksājumā!

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *