Banknote

Banknote izsniegto aizdevumu klients var atmaksāt skaidrā naudā jebkurā filiālē, kā arī veicot bankas pārskaitījumu. Nolikto atmaksas termiņu ir iespējams izmainīt – atdodot naudu pirms atmaksas perioda beigām vai pagarinot to, ja radušies sarežģījumi naudas atmaksas procesā. Ja patēriņa aizdevuma termiņš ir 1 mēnesis, tad pagarināšana ir veicama uz 7 dienām, 14 dienām vai 30 dienām. Turpretī aizdevumam, kura termiņš ir 4 mēneši un garāks, var atlikt mēneša maksājumu, samaksājot atbilstošu summu par pakalpojumu – tā ir līdzvērtīga klienta individuālajiem ikmēneša maksājumiem.

Banknote darba laiks, kurā tiek izskatīti aizdevuma pieteikumi, ir katru dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00. Pieteikties aizdevumam var jebkurā diennakts laikā, turpretī saņemt aizdevumu var Banknote filiālēs tikai noteiktajos darba laikos. Banknote piedāvā iespēju klientiem griezties pēc palīdzības jebkuru neskaidrību gadījumā pie saviem konsultantiem. Uzdot jautājumus var zvanot, dodoties uz kādu no Banknote filiālēm, kā arī rakstot darbiniekiem Banknote mājaslapā, kur saprotami un vienkārši tiks izskaidroti aizdevuma saņemšanas noteikumi, prasības, izdevīgākās iespējas u.c.

Banknote sniegtie pakalpojumi ir dažādi, un tāpēc pielāgojumi ikviena klienta vajadzībām. Kompānija saviem klientiem sniedz drošības un kvalitātes garantiju, kā arī atbalstu jebkurā situācijā. Patēriņa aizdevumu klients saņem pēc iespējas ērtāk un vienkāršāk, kā arī tiek dota iespēja elastīgi piemērot kredīta atmaksu savām vajadzībām, slēgt līgumu un saņemt naudas summu klātienē droši.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *