Bezprocentu piedāvājumi – kas tie?

Reti kurš uzņēmums saviem klientiem piedāvā ko bez maksas, vai tas būtu kāds pakalpojums, vai arī prece. Ir, protams, dzirdēts par dažādām akcijām, kad kāds auto preču veikals piedāvā saviem klientiem iegādāties auto eļļu un tās nomaiņu piedāvā veikt bez maksas. Tāpat ir dzirdēts arī par citām līdzīgām akcijām, tomēr zem šīm akcijām slēpjas kāds āķis un gandrīz vienmēr kaut kas ir jāiegādājas, vai par kaut ko ir jāsamaksā. Tomēr ātro kredītu izsniedzēji gandrīz visi, kas darbojas Latvijas Republikā, saviem klientiem pirmo kredītu piedāvā bez papildus izmaksām un procentiem. Tas nozīmē to, ka cik aizņemies, tik arī atdod un ne centa vairāk.

Kur slēpjas āķis, piedāvājot šādus kredītu?

Atbilde ir pavisam vienkārša, nekāda āķa nav. Latvijā darbojas vairāki ātro kredītu uzņēmumi un to starpā valda milzīga konkurence, ir tikai pašsaprotami, ka uzņēmumi mēģina pievilināt jaunus klientus ar visdažādākajām metodēm. Viena no šādām metodēm ir piedāvāt saviem klientiem bezprocentu kredītu un kurš gan spēj atteikties no pakalpojuma, kurš tiek piedāvāts bez maksas.

Kam ir izdevīgi šādi kredīti?

Bezprocentu kredīti ir viens no tiem retajiem gadījumiem, kad apmierinātas ir abas puses, gan pārdevējs, gan pircējs. Patiešām, jo bezprocentu kredīta izsniedzējs ir ieguvis sev jaunu klientu un ir liela iespējamība, ka nākamo kredītu jau par samaksu šis klients ņems no šī aizdevēja. Arī bezprocentu kredīta ņēmējs ir ieguvējs, jo pirmo kredītu viņš var saņemt bez maksas, nemaksājot par šo pakalpojumu. Vēl jo vairāk, kredītņēmējs var vērsties pie cita aizdevēja un saņemt arī otro, trešo un turpmākos kredītus bez maksas, tikai ar noteikumu, ka pie katra konkrētā aizdevēja tas ir pirmais kredīts.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *