Bino.lv aizdevumi

Papīra naudaBino.lv piedāvā pirmo kredītu bez komisijas maksas un bez aizņēmuma procentiem no 50,- EUR līdz 300,- EUR uz termiņu no 10 līdz 30 dienām. Jūs varat izvēlēties jebkuru laika posmu šī termiņa ietvaros, un aizņēmums būs bez maksas. Jums būs jāatdod tikai sākuma summa.

Ātri, ērti un vienkārši, tieši šādi varētu raksturot ātro kredītu pieteikšanu un saņemšanu internetā.

Pirmo kredītu Bino.lv piedāvā visiem saviem jaunajiem klientiem, kuri sasnieguši 20 gadu vecumu, nav vecāki par 75 gadiem, un kuri, reģistrējoties vietnē Bino.lv, var uzrādīt savu funkcionējošu mobilā tālruņa numuru. Nākamais solis būs aizdevēja kredīta pieprasījuma izskatīšana, kas notiek dažu minūšu laikā. Izskatīšanas laikā kredīta devējs pārbaudīs Jūsu kredītvēsturi savā datubāzē un citās, banku un kredītu piedziņas kompāniju datubāzēs. Jums nedrīkst būt aizdevumu atmaksas kavējumu, taču citu banku izsniegti un laikā apmaksāti aizdevumi nav šķērslis Bino.lv kredīta iegūšanai. Ja kredīta devēja lēmums ir pozitīvs, Jūs saņemsiet līgumu elektroniski, bet pēc Jūsu konta numura iesniegšanas, iemaksājot aizdevēja kontā 0,01 EUR, Jūs varēsiet saņemt aizdevumu. Gadījumā, ja pārdomāsiet, divu nedēļu jeb 14 dienu laikā kopš līguma noslēgšanas iespējams atteikties no kredīta. Šajā gadījumā 30 dienu laikā no atteikuma brīža (vai līdz atmaksas termiņa beigām, ja tas pienāk ātrāk par noteiktajām 30 dienām) kredīts ir jāatdod pilnā apmērā. Par šāda kredīta atgriešanu arī nav jāmaksā komisijas maksa vai kredīta lietošanas procenti.

Ja vēlēsieties pagarināt pirmā Bino aizdevuma atmaksas termiņu, tas jādara par maksu. Tomēr ir vēlams izskatīt citu tēriņu lietderību kredītu nomaksas periodā, tā, lai Jums nerastos aizņēmuma atmaksas parādi un līdz ar to nebojātos Jūsu kredītvēsture. Nevajadzētu rasties problēmām atmaksāt Bino aizdevumu, ja Jums ir paredzami ienākumi, no kuriem vēlams veltīt apmēram 20-30 procentus kredītu atmaksai. Atcerieties, ja Jums ir aizņēmumi citās kredītiestādēs, iekļaut šajās robežās arī tos.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *