Budžeta piemērs

Budžeta veidošana ir lieta, no kā daudzi cilvēki baidās. Bet cik patīkami var būt aprēķināt summu, cik daudz Jūs esat parādā? Vai pierakstīt visus rēķinus, kas Jums būs jāmaksā katru mēnesi? Budžets ir galvenā Jūsu finanšu veiksmes atslēga. Tik daudzi cilvēki ir parādos un tiem ir slikta kredītvēsture, jo viņi vienkārši nezina, kā plānot savas finanses. Šis raksts iemācīs Jums, kā izveidot budžetu, pie tā pieturēties un redzēt atšķirību.

Iesākumā, Jums ir nepieciešams izveidot sarakstu ar katru rēķinu, ko Jūs apmaksājat katru mēnesi, un cik tas maksā.

Lūk, budžeta piemērs:

  • Auto apdrošināšana – € 30,00
  • Hipotēkas maksājums – € 250,00
  • Auto kredīts – € 100,00
  • Televīzija, internets un telefons – € 40,00
  • Komunālie pakalpojumi – € 100,00

Tas ir labs sākums un piemērs tam, cik vienkārši ir pierakstīt visus izdevumus. Tagad, kad esat to izdarījuši, pierakstiet datumus, kad Jums ir jāmaksā katrs rēķins, un sakārtojiet rēķinus pa datumiem. Tālāk izveidojiet diagrammu ar datumiem, kad Jūs saņemat algu. Ja algu Jūs saņemat divreiz mēnesī, sadaliet, kurus maksājumus Jūs veiksiet no kuras algas. Tas ir tiešām ļoti vienkārši, kad esat izveidojis sev atbilstošu plānu.

Cerams, ka šis raksts ir palīdzējis Jums gūt idejas par to, kā Jūs varat samazināt savus izdevumus un palielināt savus ienākumus. Būs grūti brīži, bet turpiniet domāt par jaunām lietām, ko Jūs varat darīt, lai atbrīvotos no parādiem.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *