Ceļojumi uz Ķīnu

Ceļojot uz Ķīnu cilvēkiem ir iespēja iepazīties ar pavisam savādāku kultūru un tradīcijām. Jau no seniem laikiem Ķīna ir bijusi viena no pasaules ietekmīgākajām valstīm, kas ar savu rūpniecisko attīstību ir iekarojusi visas pasaules ražošanas tirgu. Ja arī Jūs plānojat ceļojumu uz Ķīnu, tad noteikti būtu jāizvēlas ceļojuma apdrošināšana. Tādā veidā Jūs pasargāsiet sevi no nepatīkamām situācijām, kuras varētu rasties gadījumos, kad kaut, kas notiek ar Jūsu privātajām mantām un vai dokumentiem.

  • Ķīnas mūris

Ja runa iet par Ķīniešu apskates objektiem, tad viens no pasaulē pazīstamākajiem ir lielais Ķīnas mūris. Tā garums, platums un augstums ir tik ievērojams, ka jebkuram tūristam radīs sajūtu, ka tas atrodas viduslaikos. Lielā mūra aptuvenais apskates laikus ir mazliet vairāk par divām stundām. Mūris tika izveidots, lai aizsargātu Ķīnas ziemeļu daļas iedzīvotājus no klejotāju uzbrukumiem. Tā kopējais garums ir 8,851 kilometrs.

  • Ķīnas aizliegtā pilsēta

Tūristu vidū ļoti pieprasīta ir Ķīnas aizliegtā pilsēta. Tā ir ēka, kurā ir 9000 istabas un tika celta 1400 gados. Ēkas celtniecība aizņēma vairāk kā 14 gadus. Vēlāk gan tā tika nodedzināta, taču veiksmīgi restaurēta. Šanhaja ir viena no lielākajām pilsētām Ķīnā, kas pēdējo desmit gadu laikā ir strauji attīstījusies. Šanhaja bija finansu un kultūras centrs, tomēr dažādu vēsturisku notikumu rezultātā, tās ietekme mazinājās. Šanhaja ir populārs tūristu galamērķis ne tikai tās aktīvās dzīves ritma dēļ, bet arī daudzo iespēju un lielā preču sortimenta dēļ. Šanhajā ir veikali, kuros cenas ir samērā augstas, taču ir iespējams arī iepirkties diezgan lēti. Galvenais zināt vietas, kur meklēt īstos produktus. Ceļojumi uz Ķīnu izmaksā apmēram 1500 līdz 3000 EUR, kas atkarīgs no ceļojuma ilguma, avio kompānijas cenām un viesnīcas izvēles. Dažreiz ir izdevīgāk palikt zemākas klases viesnīcā, lai varētu ietaupīt mazliet vairāk naudu un ietaupīto tērēt, lai varētu izbaudīt dažādus Ķīnas labumus. Pirms došanās ceļojumā uz Ķīnu, Jums noteikti jāapsver doma par ceļojuma apdrošināšanās iegādi. Tādā veidā Jūs pasargāsiet sevi un savu ģimeni no situācijām, kurās Jūs varētu kaut ko pazaudēt, saplēst vai dažādās citās situācijās. Ja iegādājies ceļojumu, no kādas ceļojumu aģentūras, tad pastāv liela iespēja, ka ceļojuma apdrošināšana jau ir iekļauta cenā.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *