Credit ON

Credit ONCrediton ātrais kredīts 400 EUR apmērā ir pieejams sākot no ceturtās aizņemšanās reizes un tieši no ceturtās aizņemšanās reizes klients tiek iekļauts Crediton lojalitātes programmā. Lojalitātes programma ir īpaši izstrādāta uzticamiem klientiem, kurus Crediton grib apbalvot par to uzticību un lojalitāti. Šīs programmas biedriem ir iespēja saņemt atlaides turpmākajiem aizdevumiem no Crediton. Piemēram, piektajam un sestajam aizdevumam tiek piešķirta atlaide 10 % apmērā, bet septītajam un nākamajiem aizdevumiem tiek piešķirta atlaide jau 15 % apmērā. Šādu lojalitātes programmu ne katrs aizdevējs ir spējīgs piedāvāt saviem klientiem. Tas tikai pierāda, ka Crediton ir uzticams un atbildīgs aizdevējs.

CreditON lojalitātes programma ir pārtraukta. Skatiet citas akcijas!

Ko darīt ja vēl neesmu Lojalitātes programmas biedrs?

Nav vērts nokārt galvu, arī tiem klientiem kuri vēl nav kļuvuši par lojalitātes programmas biedriem, tiek piedāvāti dažādi bezmaksas labumi. Piemēram bezmaksas naudas līdzekļu izmantošanas konsultācija. Šis pakalpojums ir pieejams klientiem, kuri aizņēmušies vairāk nekā divas reizes. Bezmaksas naudas līdzekļu izmantošanas konsultācija balstās uz četrām svarīgām tēmām:

  • Personīgo naudas līdzekļu izmantošanas jautājumi;
  • Bezmaksas pašizglītošanās finanšu un ekonomikas jomā;
  • Naudas pārvaldīšana;
  • Personīgā budžeta plānošana.

Arī tie klienti, kuri tikai piesakās savam pirmajam aizdevumam no Crediton aizdevēja nav apdalīti, jo pirmais kredīts tiek piedāvāts bez iemaksas, kā arī tiek piedāvātas daudz un dažādas akcijas.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *