CreditOn kredītdevēja kredītlīnija

Cilvēki, kuriem bieži gadās neparedzētas finansiāla rakstura problēmas vai arī kuri vienkārši vēlas būt vienmēr nodrošināti pret jebkādām nepatīkamām situācijām, radot sev tā saucamo “drošības spilvenu”, ieteicams variants ir kredītlīnija – tas ir aizdevuma veids, kurš atšķiras no citiem ar to, ka naudas summa ir pieejama jebkurā laikā.

Kredītlīniju atmaksā ar ikmēneša maksājumu, un procentus rēķina tikai no tās summas, ko Jūs konkrēti izlietojat aizdevumā. Ja aizdevums nav izmantots, kaut gan ir pieteikta kredītlīnija, maksājumi nav jāveic. Līdzīgus piedāvājumus veic arī bankas – tad šo aizdevuma veidu sauc par overdraftu, kas ļauj tērēt lielāku naudas summu, nekā ir pieejams Jūsu bankas kontā.

Kādas priekšrocības sniedz CreditOn kredītlīnija?

Pirmkārt, Jūs kā klients ietaupāt uz procentu maksājumiem jeb komisijas maksām – varat būt drošs, ka samaksāsiet tikai par tādu summu, kuru izlietosiet. Ja samaksāsiet aizdevumu ātrāk, neatmaksātā aizdevuma summa tiks samazināta, jo no tās tiek aprēķināti procenti.

Otrkārt, kredītlīnija pie CreditOn vienmēr ir garants, ka naudas līdzekļi būs pieejami. Drošība ir svarīga – tā sniedz mums pārliecību un neļauj palaist garām iespējas, kas ir radušās.

Treškārt, tas ir patiesi vienkārši un ātri – kredītlīniju iespējams noformēt internetā, droši un ērti aizpildot pieteikuma anketu, pat neizejot no mājas!

Cik izmaksās kredītlīnija pie CreditOn?

Uzņēmuma vietnē varat aplūkot savas potenciālās izmaksas kredīta un kredītlīnijas kalkulatorā, kur pēc pāris pazīmju ievadīšanas (kredīta summa, mēneša maksājums, aizdevuma termiņš). Svarīgi ir skatīties uz kredīta izmaksām, gada procentu likmi un mēneša maksājumiem. Tomēr šis kalkulators ir visai informatīva rakstura, jo CreditOn atkārtotiem aizdevumiem piedāvā arī dažādas atlaides, kas nav iekļautas šajā kalkulatorā.

Pirms naudas aizņemšanās noteikti pārbaudiet, vai informācija vēl ir aktuāla un nav novecojusi. Nebaidieties jautāt un interesēties pie klientu apkalpošanas speciālistiem, kuri Jums pastāstīs visos sīkumos atbildes uz jautājumiem, kuras Jūs varētu interesēt.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *