Ferratum 400 eiro apraksts

Ferratum ātrais kredīts EUR 400 tiek piedāvāts no otrās aizņemšanās reizes un tas tiek izsniegts uz laiku līdz 45 dienām.

Kā atmaksāt Ferratum ātro kredītu?

Ferratum banka

Uzreiz pēc kredīta izsniegšanas Ferratum nosūta saviem klientiem rēķinu. Tajā ir norādīta precīza atgriežamā summa un bankas konti uz kuriem šī summa ir jāpārskaita. Tālāk klientam ir iespēja pašam samaksāt šo summu no savas internetbankas, vai arī doties uz kādu no bankas filiālēm, vai pasta nodaļām un uzrādot rēķinu atmaksāt tajā norādīto naudas summu. Jāpiebilst, ka lētāk kredītu ir atmaksāt pašam no savas internetbankas, jo tādējādi tiek ietaupīta komisijas maksa, ko parasti bankas ietur par saviem pakalpojumiem. Svarīgi ir atcerēties, ka starpbanku pārskaitījumi parasti prasa vairāk laika nekā pārskaitījumi vienas bankas ietvaros, tādēļ kārtīgi izplānojiet, kad veiksiet kredīta atmaksu.

Kas nepieciešams lai varētu pieteikties Ferratum ātrajam kredītam līdz EUR 400?

Lai varētu saņemt ātro kredītu no Ferratum Jums ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 21 līdz 75 gadiem ar pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem. Jums būs nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas kredītiestādēm un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Ja klients atbilst visām augstāk minētajām prasībām, tad ātrais kredīts reti kad tiek atteikts. Tomēr jāatceras, ka Ferratum katru kredīta pieteikumu izvērtē atsevišķi.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *