Kas ir īstermiņa investīcija

Īstermiņa investīcija ir pozīcija, kura tiek atvērta un aizvērta tajā pašā dienā, tas nozīmē, ka tirgus svārstības būs samērā nelielas un būs iespējams tirgoties ar salīdzinoši zemāku kapitālu. Ieteicams ir sākt ar vismaz 2000 eiro. Lai tirgotos drošāk un ātrāk varētu nopelnīt investējot, ir nepieciešami 5 – 10 tūkstoši eiro.

Īstermiņa investīcijas ir labs veids kā pelnīt naudu dienu no dienas, taču tas nav nemaz tik viegli. Veiksmīgā kārtā 2016. gadā nu jau gandrīz katrā investīciju un akciju tirdzniecības programmā, kas ir pieejama internetā, ir tā sauktais bots, kas tirgojas tavā vietā. Tas mācās no kļūdām, attīstās un lasot tirgus svārstību paternas izdara pareizās investīcijas.

Lai vai cik interesanti būtu tirgoties ar akcijām, es tomēr uzskatu, ka investēt zeltā vienmēr būs izdevīgi. Un ar to es domāju fiziskā zeltā. Saskaņā ar Šveices lielāko banku USB, salīdzinot ar 2015.gadu, pieprasījums pēc zelta šogad dubultosies, jo investori šajā dārgmetālā saskata drošu patvērumu pašreizējā nepastāvīgajā ekonomiskajā klimatā.

Ņemot vērā to, ka zelts ir kaut, kas taustāms un unikāls, tam vērtība vienmēr būs un investējot zeltā tev var izdoties nopelnīt lielu naudas summu.  Atceries, ka nauda fiziska vai elektroniska, vienmēr zaudēs savu vērtību. Un ja tev ir pietiekoši daudz brīvi līdzekļi, vienmēr investē tos.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *