Kredīts no deviņpadsmit gadiem

Nauda, maksIk gadu Latvijā parādās arvien jaunas ātro kredītu kompānijas, taču mainoties finansiālajai situācijai valstī, tiek pielāgotas izmaiņas par ātrā kredīta aizdevuma piešķiršanu. Pēdējo gadu laikā ir tendence palielināt minimālo vecumu, kāds nepieciešams, lai varētu saņemt ātro kredītu. Ja ātro kredītu pirmsākumos, gandrīz visas kredītu kompānijas piedāvāja saņemt aizdevumu no 18 gadu vecuma, tad tagad liela daļa ir pārgājusi uz ātrā kredīta aizdevumiem no 19 gadiem. Atsevišķas ātro kredītu kompānijas ir īpaši piesardzīgas un aizdod naudu personām, kuras sasniegušas vismaz 20 vai 21 gada vecumu. Neskatoties uz to, tiek uzskatīts, ka ātrais kredīts no 19 gadiem ir pietiekoši drošs aizdevums, kas gandrīz vienmēr tiek laicīgi atmaksāts. 19 gadu vecumā jaunieši skaidri zina ko nozīmē pelnīt naudu un kā ar to apieties, kas padara šo vecuma grupu par lielisku mērķauditoriju ātrajiem kredītiem.

Ja salīdzina kredītu ņēmējus, kuri aizņēmās naudu 18 gadu vecuma, kad tas bija iespējams, tad tolaik bija ļoti daudz neatmaksātu aizdevumu un nenokārtotu saistību ar ātrajiem kredītiem. Tas arī ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc ar laiku ātrā kredīta saņemšanas vecums pieaug.

Kā aizņemties no 19 gadiem

Lai aizņemtos ātro kredītu no 19 gadiem, Tev ir jāatrod kredīta kompānijas, kuras piedāvā saņemt aizdevumu no 18 vai 19 gadu vecuma. Pie kreditoriem, kuri pieprasa 20 vai 21 gada vecumu, Tev nebūs iespējas aizņemties. Kad esi atradis vairākas kredītu kompānijas, kuras piedāvā saņemt aizdevumu no 19 gadiem, tad izvēlies to, kura ir visizdevīgākā. Gudri aizņemas tie, kas izvēlās ātro kredītu, bez procentiem. Šāds piedāvājums nav visās ātro kredītu kompānijās un tas ir pieejams tikai tiem, kas izmanto ātrā kredīta aizdevumu pirmo reizi. Īpaši noderīgi aizdevumi no 19 gadiem ir tad, kad kredīta ņēmējs ir gatavs doties prom no vecāku mājvietas un nostāties uz savām kājām. Tādā veidā ir iespējams izīrēt savu pirmo dzīvokli mazliet vieglāk. Neskatoties uz to, ka ātrais kredīts ir neliels aizdevums uz īsu laika posmu, tas var būt ļoti noderīgs, kad nauda nepieciešama jau šodien.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *