Latcredit mazais apraksts

Latcredit jaunajiem klientiem pirmajā reizē piedāvā aizņemties līdz 250 EUR bez maksas, tas nozīmē cik aizņemies tik arī atdod. Aizņemoties EUR 100 lielu ātro kredītu no Latcredit jāatgriež būs arī EUR 100. Otrajā aizņemšanās reizē jau būs pieejams ātrais kredīts līdz EUR 300, trešajā reizē varēs aizņemties jau līdz EUR 350, bet ceturtajā reizē un turpmāk būs pieejams ātrais kredīts līdz EUR 500. Parasti atbilde par kredīta piešķiršanu vai nepiešķiršanu tiek sniegta 15 minūšu laikā, ar SMS starpniecību.

Kāpēc Latcredit ir atteicis ātro kredītu?

  • Latcredit patur tiesības nepaskaidrot, kādēļ ir atteikts ātrais kredīts. Tomēr parasti atteikuma iemesli ir gaužām vienkārši un saprotami;
  • Klientam ir kādas citas kavētas vai nepildītas kredītsaistības vai kavēti maksājumi;
  • Klients reģistrācijas brīdī ir sniedzis kļūdainus datus;
  • Latcredit nav pārliecības, ka klients spēs kredītu atmaksāt;
  • Klients vēl nav atmaksājis iepriekšējo Latcredit aizdevumu.

Ja klients neatbilst nevienai no uzskaitītajām sadaļām, tad visticamāk problēmām ar kredīta saņemšanu nevajadzētu rasties.

Latcredit darba laiki

No pirmdienas līdz piektdienai Latcredit strādā no 08:00 līdz 22:00, bet brīvdienās no 10:00 līdz 20:00. Kredīta pieteikumus var sūtīt jebkurā diennakts laikā, tikai tie tiks izskatīti Latcredit darba laikā un arī izsniegti tie tiek darba laikā.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *