Mājokļu izīrēšanas bizness

Rēķini, kalkulatorsNekustamo īpašumu izīrēšana var pārvērsties par biznesu, ja tikai tev ir pietiekami liels kapitāls, kas mērāms, desmitos tūkstošus. Lai šajā biznesā gūtu panākumus, svarīga nozīme pilsētas infrastruktūrai, telpu stāvoklim – vai īpašumam nav nepieciešams remonts, kā arī labi jāorientējas cilvēkos, lai neuzdurtos uz krāpniekiem.

Kredītu ņemt ir viens no variantiem, kā uzsākt šo biznesu, bet jāņem vērā, ka banka prasīs iemaksu, kas mērāms 15% no pieprasītās summas. Protams, tev jābūt vidēji pelnošai personai, jo kredītu nāksies daļēji maksāt arī no sevis katru mēnesi, jo katrs dzīvoklis sevi atpelnīs vidēji 10 – 14 gados, kad beidzot sagaidīsiet tīro peļņu. Der arī apdomāt variantu, ka šī biznesa uzsākšanā tu neiesaisties viens, bet apvienojies ar vienu vai diviem partneriem, kuriem var būt arī atbilstoša izglītība un naudas ieguldījums, kas var aiztaupīt kāda darbinieka nolīgšanu.

Bizness ir bizness, tas paredz sevī arī nodokļu nomaksu. Vispirmām kārtām pašai personai jābūt reģistrētai kā pašnodarbinātai personai Valsts ienākumu dienestā. Nekustamo īpašumu izīrēšanas biznesa noteikumu prasības ir stingras. Jābūt noslēgtiem līgumiem un sagatavotiem aktiem, kas pierāda jūsu mantisko stāvokli konkrētā īpašumā, un ienākumus, kas liek abām pusēm savā starpā vienoties par summām un citiem punktiem.

Populārākie īrējamo dzīves platību izvēlē ir 1 – 2 istabu dzīvokļi, jo tiem ir draudzīgāka papildmaksa klāt pie komunālajiem maksājumiem. Trīsistabu dzīvokļi ir dārgs prieks, bet, ja cilvēks ir ar stabiliem ienākumiem vai to liek darīt kuplās ģimenes dēļ, tad to nebaidīs arī augstā cena. Īrētājus var pievilināt labs remonts, vai dzīvoklis ir mēbelēts, kas ir pluss, bet līdz ar to var palielināties papildmaksa. Cilvēki parasti izvēlas īrēt dzīvokli lielākās apdzīvotās pilsētās, kur iespējams atrast darbu, vai arī tuvāk savai darbavietai, lai būtu mazāk jāizmanto, sabiedrisko transportu, ja darbs sākas agri no rīta.

Dzīvokļu izīrēšana ir liels ieguldījums, bet, ja prātīgi rīkojas ar ienākumiem, ko gūstiet no tiem, tad pēc gadiem desmit, jūs būsiet atgriezuši ieguldīto naudu, un beidzot jums būs patstāvīgi ienākumi, kas spēs finansiāli nodrošināt jūsu ģimeni vai papildus nauda sena mērķa piepildīšanai.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *