Nebanku kredīti mājoklim, auto un ārstniecībai

SIA InCreditGroup veiktā pētījuma dati liecina par to, ka šī gada laikā krietni vien pieaugusi cilvēku interese par nebanku kredītiem mājoklim, auto un ārstniecībai. Kredītu ņemšanas paradumi un to izsniegšanas skaits norāda uz to ka ekonomiskā situācija valstī ir nedaudz uzlabojusies un arvien vairāk cilvēkiem ir stabili ienākumi un vēlme uzlabot savas dzīves kvalitāti.

Cilvēki arvien vairāk sāk domāt par sava mājokļa uzlabošanu un komfortu, tāpēc šī gada laikā pieaudzis to cilvēku skaits, kas noformējuši aizdevumu ar mērķi veikt mājokļa siltināšanu, nomainīt logus vai iegādāties jaunu apkures sistēmu, kas ir ieguldījums ilgtermiņā.

Tā pat ir augusi interese par kredītiem lietotas automašīnas iegādei vai tās remontam. Domājot par nākotni, daļa kredītu ņēmēju aizdevumi izmanto, piemēram, gāzes iekārtas uzstādīšanai automašīnā, tādā veidā nodrošinot mazākus izdevumus degvielai un ietaupot naudu nākotnē.

Mazliet pieaudzis arī to cilvēku skaits, kuriem nākas noformēt aizdevumu ārstēšanās izdevumu segšanai. Diemžēl veselības nozare Latvijā nav pilnībā sakārtota, līdz ar to, cilvēkiem nākas meklēt papildus finanšu līdzekļus savas veselības uzlabošanai. Ne visas bankas ir gatavas aizdot, piemēram, 1000 eiro steidzamas operācijas veikšanai, tāpēc nebanku aizdevēji, bieži vien ir vienīgā iespēja tikt pie šādas naudas summas īsā laika periodā.

Kopumā pieaug to cilvēku skaits, kas ātros kredītus izmanto, domājot par naudas ietaupījumu un finansiālu problēmu risināšanai ilgtermiņā. Pētījuma dati liecina, ka vidējie kredītņēmēju ikmēneša ienākumi ir 400 eiro un biežāk aizņemas vīrieši vecumā no 30 līdz 60 gadiem, un to noformētie kredīti veido 70 % no visu kredītu apjoma.

Pieaugot cilvēku izpratnei par nebanku aizdevumu nosacījumiem un izmantošanas mērķiem, arvien mazā ir tādu cilvēku, kuriem rodas problēmas ar kredītu atmaksu. Aizņemoties atbildīgi un prātīgi ieguldot saņemto naudu, ātrais kredīts var samazināt jūs izdevumus nākotnē, kā arī radīt lielāku komforta sajūtu ikdienas dzīvē, tāpēc sabiedrības attieksme pamazām kļūst arvien pozitīvāka, pret nebanku aizdevējiem un to piedāvājumiem.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *