Pazīmes tam, ka tu, velti iznieko savu laiku un dzīvi

Vai Tev ir mērķis? Vai Tu, to apzināti, katru dienu pie sevis atkārtodams, centies sasniegt? Ja tā, tad Tu esi ceļā uz piepildītu dzīvi.

Protams, dzīves piepildījums dažādiem cilvēkiem ir atšķirīgs. Vienu piepilda ģimenes dzīve, citu – darbs, vēl kādu – labdarība. Ir cilvēki, kam nepieciešams mērķis un ceļš uz to. Šādā veidā, nodarbinot sevi, tie veido savu dzīvi jēgpilnu. Pat ja dažreiz pārāk daudzu mērķu esamības rezultātā pazūd koncentrēšanās spēja, pozitīvi jāapskauž šādi ļaudis, jo tā dzīvojot, laiks tiek padarīts dzīvs un pilnvērtīgs.

Mūsu katra rīcībā ir dotais laiks, kurš, maksimāli piepildīts, rada dzīves pamatu. Uz šī fona iekrāsojas citi notikumi, saskarsme ar cilvēkiem, mākslas, kultūras pasākumi, ceļojumi. Ja mērķu trūkst, mēs sākam sajust savas dzīves tukšumu, kurš nu būtu atkal jāpiepilda. Tomēr, nevajadzētu baidīties no tukšuma. Tā piepildīšana ir patīkams process, un tādējādi no nekā neesamības un tīras, tukšas dzīves telpas var arī iedvesmoties, meklējot tajā izaicinājumu.

Ja dažreiz dienas beigās ir sajūta, ka dzīve šodien nav bijusi tieši tāda, kādu mēs to būtu vēlējušies, tad dienas pamatos neesam ieguldījuši sevi ar maksimālo atdevi. Turpmāk mums jācenšas būvēt dienas un dzīves ēku ķieģeli pie ķieģeļa tā, ka atkal iegūstam vieglumu, kurš liktu izjust piepildījumu un pateicību par nodzīvotajām dzīves stundām.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *