Vienota ātro kredītu parādu atmaksa

Procenti %%%Iesākot meditāciju par tēmu, atceros, ka kaut kad manām acīm uz īsu brīdi ir bijis pavēries ieraksts vietnē, kuras nosaukumu, protams, neatceros. Proti, ieraksts par to, ka kredītu apvienošana tomēr ir visnotaļ neizdevīga. Lai piepildītu raksta lappusi, es mazliet izvērsīšu iepriekš minēto apgalvojumu.

Ātro kredītu apvienošana, no vienas puses, varētu būt saprātīgs solis tiem, kam radušās problēmas aptvert savu parādu kopējos apjomus. No otras – šāda rīcība varētu atgādināt vīru, kurš, rīkojoties ar loku, vispirms sakārto bultas pēc garuma un krāsas, nevis nolemj uzvarēt un trāpīt mērķī. Ar to es domāju, ka pārkreditācija varētu nozīmēt tikai lietu kārtības maiņu, ja attieksme pret aizdevumu atdošanu nemainās. Proti, ja aizņēmuma atmaksa nekļūst par prioritāti (svarīgāko uzdevumu) Tavās finanšu lietās. Tas būtu Pirmais padoms, apvienojot kredītus.

Otrs padoms:

Iespējams, ka pārkreditācija jāveic par samaksu. Tātad, ja Tev ir kredīti vairākās kompānijās, pārnākot pie viena aizdevēja, Tev jāziedo šim nolūkam zināma summa. Visticamāk, Tu vēlies apvienot savus ātros kredītus vienā. Sākot kredītu apvienošanu, iespējams, Tu spēj mainīt arī savu domāšanu un sāc uztvert kredītu atmaksu nopietni. Patiesībā, līdz brīdim, kad Tu sāksi justies labāk savu finanšu sakarībā, Tu vari nemaz nezināt, cik ļoti traucējošs ir finansiālo saistību slogs, jo esi pie tā pieradis kā pie ērtas kurpes. Taču par problēmām norāda jau Tavi ieraksti meklētājā Google, klikšķinot tādas frāzes kā „kredītu slogs”, „izeja no kredītiem”, „kā atmaksāt kredītu”. Jā, arī saistīšanās ar līdzīgi domājošajiem sarunās par kredītu atmaksu – interneta domubiedru grupās, paziņu lokā, pat ar svešu cilvēku – ir indikators, ka Tu ciet no kredītu esamības. Ja, gribi tikt no tiem vaļā – vienots kredīts var būt sākums uz uzvaru. Galvenais, domā, plāno, dari.

Trešais padoms:

kļūsti godīgs pret sevi. Noteikti ir bijis kāds brīdis pagātnē, pēc kura Tu īpaši pievērsies aizņēmumiem, atstājot novārtā finanšu domāšanu, kāda Tev bija līdz tam. Tev ir jāatgriežas šajā pagātnes punktā un jāsaprot, ko Tu darīji nepareizi, lai varētu darīt nākotnē ko savādāk.

Ceturtais padoms:

kad sāksi vienotu parādu atmaksu (bet tas „strādā”, veicot arī jebkuru citu darbību, lai tiktu vaļā no parādiem), Tev drīz būs mirkļi, kad Tu sapratīsi – Tev veicas! Tajā brīdī Tev jāsaprot, kas tieši ir izraisījis veiksmi, un jādara tas pieckārt vairāk. Viss ir Tavās rokās.

Piektais padoms:

apvienojot kredītus, Tev ir jādomā, kā turpināt strādāt, pat ja darbs nesagādā prieku, jo šajā brīdī svarīgi iedibināt pozitīvu naudas pelnīšanas praksi. Viens ir saistīts ar otru – kredīts saistīts ar Taviem izdevumiem un otrādi. Taču ar brīdi, kad nolemsi atbrīvoties no parādu sloga, Tev būs jāskatās tikai vienā virzienā – kā izkļūt no esošajiem parādiem.

Sestais padoms:

Lai efektīvi ieviestu jauno atmaksas ideju dzīvē, Tev būs jāatsakās no daudziem laika kavēkļiem. Produktivitāti var uzlabot, nepārbaudot e-pastu reizi pusstundā, reti izmantojot sociālos tīklus, nesērfojot internetā, neaprunājot kolēģus. Tavam darbam jāsaistās ar mērķtiecību (jāuzstāda vismaz viens mērķis), radošumu, plānošanu un disciplīnu. Ieplāno 40 minūšu darba fāzes, kas mijas ar 10 minūšu garām pauzēm. Ievies taupības režīmu, atsakies no nevajadzīgas naudas tērēšanas: Tev jāsastāda nepieciešamāko pirkumu saraksts, lai nekristu kārdinājumā iegādāties otršķirīgas lietas, kamēr Tu atmaksā visus parādus. Vienota ātro kredītu atmaksa neatbrīvo Tevi no maksājumu veikšanas.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *