Vienota parādu atmaksa

LīgumsVienota parādu atmaksa ir izdevīgs veids kā tikt vaļā no vairākiem ātrajiem kredītiem apvienojot tos vienā izdevīgā maksājumā. Lai varētu veiksmīgu apvienot visus ātros kredītus, ir nepieciešami lieli ienākumi, pacietība un laba organizācija. Kredītu apvienošana ir sarežģītāka tad, ja visi kredīti, kuriem esi parādā nav LAPFA biedri. Neskatoties uz to, ikvienam ir savs risinājums kā atmaksāt visus aizdevumus. Maksāt vairākus kredītus reizē nav viegli, jo aizdevuma procenti kopumā var sasniegt vairākus simtus procentu.

Vienota ātro kredītu atmaksa jeb pakāpeniska parādu atmaksa ir lieliska iespēja tiem, kas nonākuši kredītu slazdā. Kredītu apvienošana notiek pavisam vienkārši. Sākotnēji Tev ir jāizvēlas kredīta kompānija, kurā vēlies saņemt lielāku naudas summu. Kad tas ir izdarīts, noskaidro to, cik kopā esi parādā citām kredītu iestādēm. Tad tikai atliek aizņemties vienu lielāku aizdevumu, kas parasti ir patēriņa kredīts.

Aizņemies pietiekoši lielu summu, lai varētu nomaksāt visus ātros kredītus un to procentus. Tad Tev paliks viens lielāks aizdevums, kuru būs daudz vieglāk atmaksāt. Pastāv iespēja veikt ātro kredītu pakāpenisku atmaksu.

Diemžēl pakāpeniska kredītu atmaksa ir pieejama tikai pie LAPFA biedriem, kas ir Latvijas alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *