Vita credit auto līzings

Vitacredit.lv ir viens no uzņēmumiem kas nodarbojas ar kredītu izsniegšanu Latvijas iedzīvotājiem. Šajā uzņēmumā ir iespējams saņemt dažādus aizdevumus, dažādām vajadzībām. Viens no piedāvātajiem kredītu veidiem ir auto līzings.

Kredītu darījums

Auto līzings ir lielisks veids kā ir iespējams iegādāties gan automašīnu gan piepildīt savu sapni un iegādāties savu sapņu auto. Saprotams, ir atšķirība starp auto un sapņu auto, viens ir transporta līdzeklis, otrs ir kas tāds, ko vēlamies vairāk kā vienkārši ērtības un izdevīguma dēļ.

Šis uzņēmums piedāvā saņemt auto līzingu apmērā no 200 Eiro līdz pat 20 tūkstošiem Eiro. šī kredīta atmaksas termiņš ir iespējams jums izdevīgākajā laika posmā, sākot ar 1 beidzot ar 72 mēnešiem. Izvēloties aizņemties lielāku naudas summu, izdevīgāks var būt ilgāks kredīts, jo šādā veidā, ikmēneša maksājumi ir krietni mazāki un izdevīgāki. Paralēli mazākiem ikmēneša maksājumiem ir iespējams arī veikt aizdevuma priekšlaicīgu atmaksu, kas nozīmē ka varat maksāt vairāk un atbrīvoties no saistībām īsākā laikā, šādi arī ietaupot procentu maksājumus par atlikušo laiku.

Šis uzņēmums piedāvā saņemt auto līzingu līdz pat 90 % no automašīnas vērtības. Tas nozīmē, ka pērkot auto, jums ir jārēķinās ar vismaz 10% pirmo iemaksu kura jāsedz pašiem. Laikā kamēr veicat aizdevuma atmaksu, automašīna paliek jūsu rīcībā, varat to izmantot kā savu, bet nemaksāšanas gadījumā, aizdevējs to var atsavināt kā samaksu par kredītu. Atmaksas laikā, automašīna tiek reģistrēta uz aizdevēja vārda.

Ja aizņematies naudas summu līdz 4999 Eiro, automašīnai nav nepieciešama KASKO apdrošināšana. Bet, iegādājoties dārgāku auto, KASKO jau būs nepieciešama. Izvēloties aizdevuma apjomu, svarīgi ir ņemt vērā arī šo faktoru, ja nevēlaties iegādāties šo apdrošināšanu, bet nepieciešamais kredīts ir lielāks, izdevīgi būtu rast iespēju aizņemties summu līdz 4999 Eiro un piemaksāt pārējo pašiem.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *